List zachodniopomorskiej „Solidarności” do premiera w sprawie rolniczych protestów

0

Z Sekretariatu Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność” Pomorza Zachodniego otrzymaliśmy list skierowany przez przewodniczącego Mieczysława Jurka do premiera Mateusza Morawieckiego. List dotyczy trwających w Szczecinie rolniczych protestów i konieczności podjęcia poważnego dialogu ze strajkującymi.

Oto jego treść:

„Szanowny Panie Premierze, od kilkunastu dni trwają w Szczecinie protesty rolników. To środowisko oczekuje szybkiego rozwiązania problemów, które pojawiły się na wsi. Oczekuje też poważnych rozmów i porozumienia w kwestii zgłaszanych przez siebie postulatów” czytamy w liście.

„Zbliżają się święta wielkanocne, tymczasem niezadowolenie rolników nabrzmiewa. Otrzymujemy sygnały o chęciach zaostrzenia protestu.

Panie Premierze, Zarząd Regionu NSZZ „Solidarność” Pomorza Zachodniego wyraża głębokie niezadowolenie i nie wyklucza udzielenia praktycznego wsparcia „Solidarności” Rolników Indywidualnych. Prosimy Pana o podjęcie dialogu i doprowadzenie do porozumienia z protestującymi. Ufamy, że podejmie Pan właściwe decyzje”.

(r)

fot. https://www.facebook.com/profile.php?id=100071959597186

Poprzedni artykułNiebieski marsz dla osób ze spektrum autyzmu: Zrozumieć ich potrzeby i sposób, w jaki postrzegają świat
Następny artykułAktywne święta w mieście. Filary, SCK, AquaStar zapraszają


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj