Czyste Powietrze – kolejne spotkanie

0

Stargardzianie będą mieli następną okazję, żeby dowiedzieć się więcej o możliwości zdobycia pieniędzy m.in. wymianę starych pieców, wykonanie instalacji centralnego ogrzewania, nowe okna i drzwi.

Takie dofinansowania są przyznawane w ramach programu Czyste Powietrze. Najbliższe spotkanie dla osób zainteresowanych tym tematem zaplanowano na czwartek (20.04.) o 16:00 w Urzędzie Miejskim (sala 111).

Z pieniędzy z Czystego Powietrza mogą skorzystać osoby fizyczne, będące właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

W trakcie spotkania będzie można dowiedzieć się o aktualnych zasadach programu, a także dostać pomoc w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie.

W Ratuszu (Rynek Staromiejski 1) cały czas działa również Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Czystego Powietrza. Tam również można dowiedzieć się więcej o programie. Wystarczy zadzwonić pod nr tel. 91 578 38 44 i umówić się na spotkanie z doradcą.

Więcej informacji o Czystym Powietrzu jest też tutaj.

(r)

Poprzedni artykuł3. Święto Książek i Kwiatów pod znakiem Cohena
Następny artykułZUK zaprasza: Świętujmy Dzień Ziemi


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj