Błękitni Stargard. Wyjazdowa porażka z Zawiszą

0

Po słabym, zremisowanym bezbramkowo, meczu u siebie z Unią Solec Kujawski, tym razem podopieczni Piotra Rasta przegrali na wyjeździe z Zawiszą Bydgoszcz.

Zawisza Bydgoszcz – Błękitni Stargard 2:0 (0:0)

Błękitni: Reszka – Sawczak, Wawczyk, Kowalik, Stawski, Gabor (81. min. Koczorowski), Nowicki, Friska (86. min. Frankowski), Kliś (68. min. Zdunek), Kwiatkowski, Niedojad (86. min. Lis)

Kiepskiej wiosny w wykonaniu Błękitnych ciąg dalszy. Choć w pierwszej połowie wyjazdowego meczu z Zawiszą Bydgoszcz podopieczni Piotra Rasta przeważali na murawie, nie zdołali tego udokumentować bramką. Po zmianie stron inicjatywę przejęli gospodarze, wykazując jednocześnie skuteczność w akcjach ofensywnych. W 60. minucie wyszli na prowadzenie, a w 85. minucie ustalili końcowy wynik na 2:0.

Mimo porażki, sytuacja Błękitnych po dwudziestej piątej kolejce nie uległa zmianie. Stargardzianie zajmują jedenaste miejsce, mając dziesięć punktów przewagi nad strefą spadkową.

W najbliższą sobotę podopieczni Piotra Rasta podejmą Sokół Kleczew. Początek o godz.15.

Poprzedni artykułElżbieta Woźniak: Tworzę obrazy i wizje, wciąż zadziwiona, że to ja, że to moje