Runaway Drogbruk Junior. Rywalizacja maluchów bez presji

0

Trwają zapisy do Runaway Drogbruk Junior. W biegu z przeszkodami mogą wziąć udział nawet dwulatki. Na każdego małego sportowca będzie czekać atrakcyjny pakiet startowy, a na mecie – pamiątkowy medal.

Wydarzenie zaplanowano na 6 maja (sobota). Dzieci pobiegną na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Sportowej 1. Zapisy są prowadzone online – wystarczy kliknąć tutaj. Do wyboru pozostają trzy kategorie wiekowe: BĄBEL (2-4 lata), KIDS (5-8 lat) oraz JUNIOR (9-13 lat). Najmłodsze dzieci powinny pokonać trasę wyścigu z opiekunem. Regulamin zawodów można znaleźć tutaj.

Runaway Drogbruk Junior to rywalizacja bez presji – czas nie będzie mierzony, liczy się przede wszystkim doskonała zabawa. Na trasie biegu pojawią się różne przeszkody, ale nie ma obowiązku pokonania wszystkich. Najważniejsza jest integracja, aktywne spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu i okazja do sprawdzenia swoich sił w zawodach sportowych.

(r)

Poprzedni artykuł50. jubileuszowe Ińskie Lato Filmowe 2023
Następny artykułPrzekroczył prędkość, nie miał uprawnień do kierowania, był poszukiwany i miał dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj