Bieg Forsycji. Start i meta na Rynku Staromiejskim

0

W Stargardzie dużą popularnością cieszą się biegi organizowane np. w ramach Narodowego Dnia Niepodległości albo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przed nami kolejny – 7. Bieg Forsycji zorganizowany z okazji  Dnia Pionierów Stargardu.

W piątek, 12 maja najpierw o 16:30 wystartują dzieci. W tej rywalizacji mogą wziąć udział młodzi ludzie do 13 lat. Po nich o 17:00 na starcie pojawią się uczestnicy głównej rywalizacji na 5 km. Ich trasa rozpocznie się na Rynku Staromiejskim, dalej wieść będzie ul. Mieszka I i alejkami parku Chrobrego. Meta będzie również na Rynku. Tam dla wszystkich uczestników czekać będą pamiątkowe medale, przygotowane przez organizatora – stargardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Szczegóły 7. Biegu Forsycji są tutaj. Do środy, 10 maja trwają zapisy online – wystarczy kliknąć tutaj. Równolegle, w ramach biegu głównego, odbędzie się również marsz nordic walking.

Świętowanie Dnia Pionierów Stargardu rozpocznie się w piątek, 12 maja już od 12:00 na Rynku Staromiejskim. Cały harmonogram atrakcji  jest tutaj.

(r)

Poprzedni artykułAmfiteatr. Konstrukcja trybun prawie gotowa
Następny artykułPolicjant na urlopie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj