ArtFestiwal 2023. Sztuka na każdym kroku

0

Ponad 170 wydarzeń w 2 dni: 27 i 28 maja br. Stargardem zawładnie sztuka. Będą koncerty, wystawy, spektakle, pokazy, happeningi i inne formy artystycznej wypowiedzi.

ArtFestiwal z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród stargardzian, ale też ludzi, którzy tutaj specjalnie przyjeżdżają na to wydarzenie. Warto już teraz poznać wszystkie propozycje i zaplanować swoją festiwalową trasę.

„Przystanki” tegorocznej imprezy można znaleźć na plakatach i ulotkach. Pełny program ArtFestiwalu jest tutaj.

Ten rozkład jazdy można też pobrać na swoje telefony albo komputery (z załącznika – jest tu: https://stargard.eu/aktualnosci/sztuka-na-kazdym-kroku/ lub zapisać obraz), żeby bez problemu powiększyć grafikę i sprawdzić każdą z przeszło 170 propozycji.

Twórców różnych dzieł będzie można spotkać w oczywistych i nieoczywistych miejscach Stargardu – tradycyjnie w galeriach sztuki, pracowniach, świątyniach ale też m.in. w aptece, w Zintegrowanym Centrum Przesiadkowym, na Park&Ride, w kancelarii doradcy podatkowego i na Rynku Staromiejskim

I tym razem w ramach ArtFestiwalu Junior swoją twórczością będą mogli pochwalić się młodzi artyści – w niedzielę na terenie Młodzieżowego Domu Kultury (ul. Portowa 3). To będzie ich przestrzeń do kreatywnych działań, jak też do spotkań i dobrej zabawy – również dla całej rodziny.

A zatem szukajmy ArtFestiwalowych winderów, które sygnalizują miejsca artystycznej aktywności. Warto!

(r)

Poprzedni artykułFestyn z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego
Następny artykułArtFestiwal 2023. Ciekawość, namysł, emocje, zabawa


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj