Nie czekaj, rób zdjęcia – odkryj Stargard

0

Za oknem piękna pogoda, warto ją wykorzystać np. do zrobienia zdjęć naszemu miastu o tej porze roku. A później – w następnych miesiącach. Aż do 8.09. (piątek) – to ostateczny termin przyjmowania fotografii do miejskiego kalendarza na 2024 r.

Autorzy najlepszych zdjęć dostaną nagrody finansowe, a ich prace już za pół roku ozdobią tysiące mieszkań w całym Stargardzie.

W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy naszego miasta, którzy zajmują się fotografią amatorsko. Jedno zgłoszenie to maksymalnie 3 zdjęcia wykonane nie wcześniej niż w 2022 r. Fotografie powinny być zrobione w poziomie.

Odbitki w formacie minimum A4 oraz na nośniku (płyta, pendrive) w formacie jpg lub tiff o rozdzielczości nie mniejszej niż 300 dpi trzeba dostarczyć wraz z wypełnioną kartą (do pobrania z załącznika poniżej) do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (ul. S. Czarnieckiego 17). Na kopercie powinien być dopisek Konkurs Fotograficzny „Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą oczami mieszkańców – Odkryj Stargard”.

Na zdjęcia do przyszłorocznego kalendarza organizator konkursu czeka do 8.09. (piątek). Tym razem hasłem przewodnim jest „Odkryj Stargard”. Można rozumieć je naprawdę szeroko. Czasem odkrycie to nowe spojrzenie na doskonale znany obiekt. Warto też wyszukać miejsca i ujęcia, których nie oglądamy na co dzień. Liczy się kreatywność i pomysłowość, zwłaszcza że na zrobienie wyjątkowych fotografii jest jeszcze sporo czasu.

(r)

Poprzedni artykułAwaria sieci wodociągowej: Usługowa – Wieniawskiego
Następny artykułSrebrny medal Mistrzostw Polski Seniorek w zapasach kobiet dla Katarzyny Mądrowskiej


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj