Stwórz grę i zgarnij nagrodę

0

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej zaprasza młodych stargardzian do udziału w konkursie „Własna gra”. Zasady są bardzo proste. Wystarczy opracować w dowolnej formie grę o tematyce społecznej. Jest na to czas do 25.09. (poniedziałek).

Szczegółowe informacje o konkursie i formularz zgłoszenia są tutaj.

W zabawie mogą wziąć udział młodzi mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego. Ich prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych – 6-11 lat i 12-18 lat. Zadanie polega na stworzeniu gry (np. planszowej, karcianej, quizu) zawierającej zagadnienia z szeroko pojętego życia społecznego i relacji międzyludzkich. Może dotyczyć problemów młodych ludzi i sposobów ich rozwiązywania, a także pokazywać konsekwencje podejmowania konkretnych decyzji.

Gotową grę trzeba dostarczyć do organizatora konkursu – osobiście lub pocztą na adres: Województwo Zachodniopomorskie, ROPS, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40, 70-421 Szczecin, w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „RADiM, konkurs – WŁASNA GRA”. Autorzy najlepszych prac z każdej kategorii wiekowej otrzymają bony o wartości 1200 zł.

(r)

Poprzedni artykułSoni Spatium. Muzyka światłości i prawdy
Następny artykułW Giżynku praca wre


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj