Na łyżwy czas start!

0

Na tę zimową atrakcję wielu stargardzian czekało z niecierpliwością. W piątek (1.12.) od godz. 15:00 pierwsi miłośnicy jazdy na łyżwach korzystają już z nowego, zadaszonego lodowiska. Obiekt przy ul. Sportowej 32 jest naprawdę imponujący. Wrażenie robi przede wszystkim rozmiar – to aż 1000 m2 powierzchni do ślizgania. Są też dodatkowe udogodnienia.

W programie otwarcia lodowiska znalazła się dyskoteka (15:00-19:30) oraz animacje przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych (16:00-18:00). Obiekt będzie czynny 7 dni w tygodniu, więc każdy na pewno znajdzie właściwą dla siebie porę.

Od poniedziałku do piątku pojeździmy tam od 15:00 do 21:00, a w weekendy od 10:00 do 21:00. Cennik można znaleźć na jednym ze zdjęć poniżej. Będzie też wkrótce dostępny tutaj.

Wybierając się na lodowisko, koniecznie trzeba też pamiętać o zabraniu Stargardzkiej Karty Mieszkańca – jej posiadacze zapłacą mniej za wejściówki. Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował też specjalną ofertę dla grup zorganizowanych. Więcej informacji pod nr tel. 608 302 628. Można też wysłać e-mail na adres: [email protected].

Na nowym lodowisku jednocześnie pojeździ nawet 100 osób. Znalazło się także miejsce na odpoczynek w przerwie od szaleństw na tafli, a także na zjedzenie i wypicie czegoś ciepłego. Nie mogło oczywiście zabraknąć toalet.

Ślizganie będzie jeszcze przyjemniejsze dzięki zupełnie nowym łyżwom do wypożyczenia na miejscu. Z kolei ci, którzy niepewnie czują się na lodzie, skorzystają z pomocy pingwinków. Zapowiada się świetna zabawa i to niezależnie od pogody. Warto wpaść na ul. Sportową 32 (naprzeciwko stadionu lekkoatletycznego) i przekonać się samemu, jak komfortowy obiekt zyskali stargardzianie.

(r)

fot. UM w Stargardzie

Poprzedni artykułPrzegląd tekstylnych kurtek motocyklowych
Następny artykuł„Bania z Poezją” w Książnicy Stargardzkiej


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj