Porozmawiajmy o SBO 2025

0

W tym roku mieszkańcy już po raz jedenasty zdecydują, jakie projekty będą zrealizowane w ramach Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego. Kreatywności i ciekawych pomysłów na pewno nie zabraknie. Jeszcze przed ogłoszeniem szczegółowego harmonogramu SBO 2025, odbędzie się spotkanie, podczas którego będzie można przekazać swoje uwagi i sugestie.

To odpowiedni moment na wprowadzenie ewentualnych zmian. Wszystko po to, żeby jeszcze lepiej dostosować SBO do potrzeb i oczekiwań mieszkańców. Każdy, kto jest zainteresowany tym tematem, może w najbliższy poniedziałek (3.06.) wziąć udział w spotkaniu w Urzędzie Miejskim (ul. S. Czarnieckiego 17, sala 111). Początek o 17:30. Wszyscy są mile widziani – zarówno ci, którzy zgłaszają swoje pomysły, jak i ci, którzy na nie głosują.

Do tej pory w naszym mieście odbyło się dziesięć edycji Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego. Łącznie do realizacji wybrano 111 projektów o wartości ponad 18,3 mln zł. Dzięki SBO, w mieście powstały m.in. nowe place zabaw, boiska, mural, plenerowe siłownie, chodniki i miejsca parkingowe dla aut. Na wszystkie pomysły w sumie oddano przeszło 120 tys. głosów.

(m)

Poprzedni artykułZatrzymał kierowcę z narkotykami, który był pod ich wpływem
Następny artykułCiepłe Mieszkanie w Stargardzie – dla 84 lokali budynków wielorodzinnych


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj