Wakacje na Lotnisku. Ruszają zapisy

0

Zabawa, wyjazdy, odpoczynek, integracja – półkolonii organizowanych przez Stowarzyszenie Potrzebny Dom nie trzeba reklamować młodym stargardzianom i ich rodzicom. Coroczne wakacyjne turnusy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród dzieci z os. Lotnisko.

Zapisy na tegoroczne półkolonie na os. Lotnisko rozpoczną się w poniedziałek, 3 czerwca o godz. 9:00 pod nr. tel. 609 184 924. Również pod ten numer można zadzwonić, żeby dopytać o szczegóły.

Pierwszy turnus rozpocznie się 1.07. (poniedziałek), a ostatni 29.07. (poniedziałek). Każdy potrwa 2 tygodnie. W bezpłatnych zajęciach mogą wziąć udział dzieci w wieku 7-15 lat. Młodzi ludzie jak zawsze znajdą się pod opieką profesjonalnych wychowawców, którzy zadbają o to, żeby wspólnie spędzony czas był atrakcyjny i wartościowy.

Bazą wypadową dla kolonistów będzie Zespół Szkół nr 5 (ul. J. Śniadeckiego 4-6). W programie zaplanowano liczne wycieczki, wyjścia do kina, na basen i zabawy integracyjne. Stowarzyszenie Potrzebny Dom ma już duże doświadczenie w organizacji wypoczynku dla młodych stargardzian. Miasto zawsze wspiera ich działania. W tym roku przekazało 70 tys. zł z budżetu Stargardu na letnie i zimowe półkolonie oraz zajęcia dodatkowe w roku szkolnym.

(m)

fot. Jan Rybaczuk/archiwum

Poprzedni artykułWakacyjna korekta rozkładu jazdy pociągów 2024
Następny artykułUkradli dwa rowery – jeszcze tego samego dnia zostały odzyskane


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj