Festyn z okazji Dnia Dziecka ze stargardzkimi policjantami

0

Najśmielsze oczekiwania przewyższyła frekwencja dzieci na wielkim festynie z okazji Dnia Dziecka, który odbył się na terenie Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. Na uczestników spotkania czekało mnóstwo ciekawych atrakcji i otwarte drzwi komendy.

Z zaproszenia na festyn skorzystały zarówno zorganizowane grupy placówek oświatowych z całego terenu powiatu stargardzkiego, jak i indywidualni  odbiorcy. Przewidując duże grono zainteresowanych, dla wszystkich odwiedzających zorganizowano wiele ciekawych atrakcji i stoisk.

W programie były między innymi gry i zabawy o tematyce bezpieczeństwa, zajęcia ze specjalistą kryminalistyki, Policja Konna, Państwowa Straż Pożarna ze Stargardu, żołnierze 2. Stargardzkiego Batalionu Saperów w Stargardzie, 12. Brygada Zmechanizowana, stanowisko Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA, stanowisko Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej, stanowisko firmy Bridgestone, Nadleśnictwo Kliniska, a także zwiedzanie komendy

Jeszcze przed rozpoczęciem festynu, który miał zacząć się o godz. 10.00, na plac przed komendę zjechały liczne zorganizowane grupy, a nieustająca rotacja i ilość odwiedzających przeszła najśmielsze oczekiwania. Setki dzieci rozmawiające z policjantami wszystkich pionów, korzystające z zabaw i atrakcji, a także zwiedzające budynek KPP w Stargardzie – wyjeżdżało z uśmiechem na twarzy i pamiątką w dłoni poprawiającą bezpieczeństwo.

(p)

fot. KPP w Stargardzie

Poprzedni artykułWybory do Parlamentu Europejskiego – zaświadczenie i zmiana miejsca głosowania
Następny artykułPGE Spójnia Stargard. Brąz się oddala


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj