W sobotę inaczej na Szczecińskiej

0

Przed nami sportowa odsłona Dni Stargardu. W najbliższą sobotę, 8 czerwca ul. Szczecińska zamieni się w przestrzeń zdrowej rywalizacji, zabawy, pokazów, parady i występów artystycznych. Z tego powodu droga będzie częściowo zamknięta. Nieco inaczej pojadą też niektóre miejskie autobusy. Warto zapoznać się ze wszystkimi zmianami.

Sobota (8.06.):

– od 7:00 rano do 2:00 w nocy zamknięty dla ruchu samochodów będzie odcinek ul. Szczecińskiej od ronda Saperów Stargardzkich (przy restauracji McDonald’s) do skrzyżowania z ul. Pierwszej Brygady,

– od 17:00 do 23:00 nieprzejezdny będzie fragment ul. Szczecińskiej od ronda Saperów Stargardzkich (przy restauracji McDonald’s) do wjazdu na pocztę (os. Zachód B9 i B11),

– od 20:00 do 23:00 zamknięta dla aut będzie ul. Szczecińska od ronda 15. Południk do pl. im. S. Pajora oraz ul. S. Moniuszki i część ul. F. Chopina.

Kierowcy są proszeni o nieparkowanie swoich samochodów wzdłuż ul. Szczecińskiej.

Cały program sportowego świętowania w ramach Dni Stargardu można sprawdzić tutaj. Trzeba też pamiętać, że w sobotę (8.06.) zmieni się rozkład jazdy niektórych linii autobusowych MPK. Szczegóły tutaj. Dobra wiadomość jest taka, że z okazji Dni Stargardu 8, 9, 22 i 23.06. na terenie miasta jeździmy bez biletu.

(m)

fot. Paweł Bieg/archiwum

Poprzedni artykułCSKF. „Ultima thule”
Następny artykułMPK na Dni Stargardu 2024 – Szczecińska częściowo zamknięta


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj