Moc wakacyjnych atrakcji – już niedługo

0

Na ten dzień uczniowie czekają z niecierpliwością. Za niewiele ponad tydzień rozpoczną letni wypoczynek. Dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas, są ciekawe propozycje. Półkolonie szykuje AquaStar i Stargardzkie Centrum Nauki FILARY – są jeszcze wolne miejsca.

Już na początku lipca ruszą sportowe półkolonie w AquaStar. Do wyboru są aż 4 terminy – 1-5, 8-12, 15-19 oraz 22-26.07. Każdy turnus kosztuje 699 zł. W zajęciach mogą wziąć udział dzieci w wieku 7-12 lat. To świetna propozycja dla tych, którzy nie potrafią usiedzieć w miejscu. Podczas półkolonii zagrają m.in. w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę i popływają pod okiem profesjonalnych instruktorów. Będą również inne atrakcje – seans w kinie i warsztaty plastyczne. Mali sportowcy zjedzą też pyszne, zdrowe, a przy tym pełnowartościowe posiłki, po których nie zabraknie im energii do dalszych aktywności. Wszystko to oczywiście pod czujnym okiem doświadczonych trenerów i opiekunów. W razie dodatkowych pytań warto zadzwonić – tel. 608 302 628, 91 573 25 70 albo wysłać e-mail na adres: [email protected] Na półkolonie można również zapisać się telefonicznie, mailowo albo przez formularz online – dostępny tutaj.

FILARY proponują w tym roku, w sierpniu, zupełną nowość. W Akademii Odkrywcy młodzi ludzie w wieku od 7 do 12 lat zdobędą 5 Kompetencji Przyszłości. Każdego dnia półkolonii dzieci spróbują czegoś nowego – w programie są m.in. zajęcia z robotyki i AI, warsztaty przyrodnicze w plenerze, gra miejska Szlakiem Gryfików, wodne szaleństwa w AquaStar, seans filmowy i pokazy chemiczne. SCN proponuje młodym ludziom 2 turnusy – 5-9.08. oraz 19-23.08. Każdego dnia zajęcia rozpoczną się o 6:30 i zakończą o 16:00. Koszt udziału w Akademii Odkrywcy w wybranym terminie to 590 zł. Zapisy i szczegółowe informacje – tel. 512 281 857.

Dużym zainteresowaniem cieszą się też półkolonie w Młodzieżowym Domu Kultury. Podczas aż 8 turnusów dzieci m.in. odwiedzą Przelewice, zajrzą do Straży Pożarnej, pobawią się w Muzeum Archeologiczno-Historycznym i wyruszą na wycieczkę śladami dinozaurów.

Jak co roku letni wypoczynek zapewni młodym stargardzianom Stowarzyszenie „Potrzebny Dom”. Wakacje na os. Lotnisko to gwarancja dobrej zabawy, podczas której dzieci i młodzież spędzają czas pod opieką profesjonalnych wychowawców. Bazą wypadową dla kolonistów będzie Zespół Szkół nr 5 (ul. J. Śniadeckiego 4-6). W programie zaplanowano liczne wycieczki, wyjścia do kina, na basen i zabawy integracyjne.

(m)

Poprzedni artykułNadal głosujmy na Książnicę
Następny artykułDziałki coraz lepiej wyposażone


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj