Nadal głosujmy na Książnicę

0

Do 21.06. (piątek) trwa głosowanie w internetowym plebiscycie na najlepszą bibliotekę w Polsce. Stargardzianie nie mają wątpliwości, że ten tytuł należy się naszej Książnicy. Trzeba to jednak udowodnić – wystarczy codziennie oddać głos na placówkę przy ul. Mieszka I. Do mobilizacji aktywnie zachęcają pracownicy KS. Ich filmy cieszą się dużą popularnością w internecie – wszystkie można znaleźć na facebookowym profilu Książnicy.

Zasady są bardzo proste. Wystarczy kliknąć tutaj i wpisać STARGARD, a następnie wybrać opcję GŁOSUJĘ, która pojawi się przy Książnicy. Nie trzeba się rejestrować ani podawać żadnych danych. Każdy może zagłosować na wybraną bibliotekę raz dziennie.

Do 21.06. (piątek) zostało jeszcze trochę czasu, dlatego warto poświęcić kilkanaście sekund każdego dnia i wesprzeć naszą placówkę. Póki co KS plasuje się na drugim miejscu i wciąż ma szansę na wygraną. Tym bardziej potrzebna jest mobilizacja czytelników – zwłaszcza że w plebiscycie można zdobyć nowości wydawnicze, które trafią na półki zwycięskiej biblioteki.

(m)

Poprzedni artykułPrzybędzie mieszkań w Stargardzie
Następny artykułMoc wakacyjnych atrakcji – już niedługo


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj