Absolutorium dla Zarządu Powiatu Stargardzkiego – jednogłośne „za”  

0

Głównym punktem V sesji Rady Powiatu Stargardzkiego było podjęcie dwóch najistotniejszych dla Zarządu Powiatu uchwał: o wotum zaufania (po przeprowadzonej debacie nad Raportem o stanie Powiatu Stargardzkiego za 2023 rok) i o udzieleniu absolutorium.

Ocenę i głosowanie radnych pierwszej z uchwał poprzedziła debata nad Raportem o stanie Powiatu Stargardzkiego za 2023 rok. Dokument zawierający najważniejsze działania samorządu powiatowego minionego roku przedstawiła radnym starosta stargardzki Iwona Wiśniewska.

Wymierną oceną radnych poddanego debacie Raportu za 2023 rok było jednomyślne udzielenie Zarządowi Powiatu wotum zaufania. Z kolei podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Powiatu Stargardzkiego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Powiatu Stargardzkiego za 2023 rok stanowiło podstawę do podjęcia uchwały w sprawie absolutorium. I w tym przypadku radni byli zgodni, jednogłośnie głosując „za” udzieleniem Zarządowi Powiatu Stargardzkiego absolutorium za 2023 rok.

W imieniu Zarządu Powiatu starosta Iwona Wiśniewska skierowała do radnych słowa serdecznych podziękowań. Adresatami tych słów, za okazane w 2023 roku zaangażowanie w realizację zadań powiatowych, byli również członkowie Zarządu Powiatu – Irena Agata Łucka i Łukasz Wilkosz oraz pracownicy Starostwa Powiatowego i wszystkich jednostek organizacyjnych powiatu.

info, fot. – źródło: https://www.facebook.com/PowiatStargardzkiOficjalnyProfilPowiatu

Poprzedni artykułTrzeci autobus klasy mini we flocie MPK
Następny artykułPrymusi nagrodzeni. „Mają solidny fundament do budowania swojej przyszłości”


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj