Biznes Camp w Stargardzie. O tym, jak „odważyć się chcieć inaczej”

0

Do przyjścia w sobotę do Stargardzkiego Centrum Kultury zachęcają ludzie, którym już się udało. Będzie o trudnej sztuce odpuszczania, o odwadze zmiany kariery, przekuwaniu porażki w sukces, kreowaniu wizerunku i granicach AI. Gośćmi specjalnymi kolejnego Biznes Campu są: Katarzyna Niedzielska-Czyż, Jakub Cichocki, Michał Hamera, Maja Kornel i Maciej Kawecki.

W programie ciekawe wykłady i warsztaty, „zawodowe szybkie randki”, strefa innowacji dla dzieci i młodzieży, spotkania z ekspertami rynku pracy. Do dyspozycji uczestników jest też mobilne studio fotograficzne, w którym bezpłatnie można wykonać profesjonalne zdjęcia. Zaplanowano również casting do cyklu filmowego Pomorza Zachodniego.

Wydarzenia firmowane nazwą Biznes Camp kierowane są do wszystkich mieszkańców regionu, w tym do mikro, małych i średnich przedsiębiorców. W nieformalnej atmosferze eksperci rynku pracy odpowiadają na nurtujące gości Campu pytania, np. jak założyć firmę i skąd wziąć na to pieniądze albo gdzie szukać szkoleń biznesowych i jak je finansować. W praktyce można także poćwiczyć rozmowę kwalifikacyjną z najlepszymi doradcami od HR. Za organizację wydarzenia odpowiada Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

Biznesowe miasteczko Pomorza Zachodniego gościło już w Koszalinie i w Wałczu. Trzeci przystanek zaplanowano w sobotę, 29 czerwca 2024 r. w Stargardzkim Centrum Kultury przy ul. Piłsudskiego 105. Program wydarzenia zaplanowano w godzinach 15-19.

Uczestnicy wydarzenia mogą oczekiwać konkretnego wsparcia dostępnego w tematycznych strefach: Strefa wykładowo-warsztatowa, Strefa zachodniopomorskiego biznesu, Strefa innowacji i Strefa promująca ideę uczenia się przez całe życie.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: https://biznes.wzp.pl/

Po Biznes Campie mieszkańcy Stargardu i regionu będą mogli obejrzeć film w ramach cyklu „Filmowe lato na Pomorzu Zachodnim”. Seans rozpocznie się w godzinie 21.30 w Stargardzkim Centrum Kultury”. Dla widzów przygotowano film „Niebezpieczni dżentelmeni”. To wydarzenie towarzyszące.

(m)

Poprzedni artykułKolejne roboty Astorino w CKZ. To jedyna taka pracownia w regionie z taką liczbą robotów
Następny artykułSSMSP Brama. Wystawa „Pestkownica 2024”


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj