Amfiteatr tętni życiem

0

Rock, hip-hop, kabarety – trwa pierwszy letni sezon w zmodernizowanym amfiteatrze. Obiekt zachwyca, a oferta przyciąga miłośników różnego rodzaju rozrywki. Cały czas można kupować bilety na lipcowe, sierpniowe i wrześniowe wydarzenia. Warto sprawdzić wszystkie propozycje i wybrać coś dla siebie.

Stargardzkie Centrum Kultury przygotowało bogatą ofertę na najbliższe miesiące:

– 20.07. (sobota) – Kubańczyk – bilety za jedyne 20 zł tutaj,

– 28.07. (niedziela) – Agnieszka Chylińska – bilety tutaj,

– 14.08. (środa) – Polska Noc Kabaretowa (m.in. Kabaret Smile, Kabaret Nowaki, Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni) – bilety tutaj,

– 24.08. (sobota) – GIBBS x PRO8L3M – bilety tutaj,

– 7.09. (sobota) – Dawno temu na Amfi – Wiraszko & przyjaciele – bilety tutaj.

Wejściówki na wydarzenia można również kupować w kasie kina SCK (czynna codziennie od 11:00 do 20:30). Warto również zaobserwować facebookowy profil amfiteatru, żeby być na bieżąco ze wszystkimi imprezami.

Zmodernizowany i przebudowany obiekt zachwycił tysiące widzów podczas jednego z czerwcowych weekendów. Najpierw świętowaliśmy otwarcie w ramach dni miasta (relacja tutaj), a później świetnie bawiliśmy się podczas kolejnej odsłony Stargard Festiwal.

Nowy amfiteatr, wyróżniający się też estetyką wykonania i dbałością nawet o najmniejsze szczegóły, jest wygodny, komfortowy i bezpieczny – dla wszystkich, również dla widzów z niepełnosprawnościami. Na jednej imprezie może się tam bawić nawet 4000 osób. Do dyspozycji publiczności są toalety, dodatkowe ławki, stojaki na rowery i kosze na śmieci.

(m)

fot. Maciej Kuszela

Poprzedni artykułRemont murów przy Spichrzowej – opracowanie dokumentacji 
Następny artykułMammobus w Stargardzie – zbadaj się


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj