Jest nowy zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie

0

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Stargardzie odbyło się powitanie i przedstawienie nowego zastępcy Komendanta Powiatowego Policji. Został nim mł. insp. Emil Ubych.

Spotkanie rozpoczął insp. Sławomir Bober, komendant powiatowy policji w Stargardzie, witając wszystkich zgromadzonych oraz dziękując za służbę na rzecz stargardzkiej komendy zdającemu obowiązki I zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie mł. insp. Michałowi Jaskulskiemu.

Szef stargardzkich policjantów podziękował mu nie tylko za ostatnie dwa lata przepracowane na stanowisku swojego zastępcy, ale przede wszystkim za 20 lat profesjonalnej i pełnej zaangażowania służby oraz życzył dalszych sukcesów zawodowych na nowym stanowisku.

Z kolei słowa podziękowania za wieloletnią współpracę, do policjantów i pracowników cywilnych skierował mł. insp. Michał Jaskulski. W trakcie swojego przemówienia podziękował za lata dobrej współpracy, przychylność, a także za okazaną pomoc w realizacji różnych przedsięwzięć.

Później insp. Sławomir Bober przedstawił nowego zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie – mł. insp. Emila Ubycha (fot. 3, pierwszy z prawej), który decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie nadzorować będzie pion prewencji i ruchu drogowego.

(p) 

fot. KPP Stargard

Poprzedni artykułPilnują porządku na rowerach
Następny artykułMDK. Kornelia, Miłosz i Eryk z nagrodami


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj