Uwaga, tomograf jedzie

0

Ważna informacja dla kierowców, ale też dla pacjentów stargardzkiego szpitala. W nocy (11/12.07.) do placówki przy ul. Wojska Polskiego 27 przywieziony zostanie mobilny kontener z tomografem komputerowym. To duży transport, dlatego w tym czasie kierowcy proszeni są o nieparkowanie swoich aut w pobliżu szpitala.

Żeby tomograf mógł wjechać na teren szpitala, musi swobodnie pokonać fragment ul. Wojska Polskiego. Dlatego w nocy z czwartku na piątek (11/12.07.) nie zostawiajmy naszych aut na parkingu między nr 8 a nr 12. Te miejsca znajdują się tuż przy wjeździe na teren SPWZOZ.

Po wjeździe na teren szpitala należy kierować się w prawo. Droga koło „starej interny” prowadząca w kierunku parkingu przy stacji dializ oraz droga koło Szpitalnego Oddziału Ratunkowego – będzie tymczasowo nieprzejezdna. Dojazd do SOR-u będzie możliwy od strony laboratorium diagnostycznego Medis.

– Prosimy o nieparkowanie samochodów w pobliżu SOR. Prawidłowy ruch planujemy przywrócić zaraz po ustawieniu kontenera – informuje dyrekcja SPWZOZ.

Mobilne urządzenie umożliwi wykonywanie tomografii komputerowej pacjentom stargardzkiego szpitala. To jedno z najważniejszych badań pozwalające sprawdzić praktycznie każdą część ciała. Wykonywane jest m.in. w diagnostyce zmian nowotworowych i po urazach.

(m)

fot. canva.com

Poprzedni artykułNaucz się dbać o swoje i innych bezpieczeństwo
Następny artykułZnamy wyniki matur 2024 w Stargardzie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj