Do PPNT w Stargardzie z Kobylanki

0

Ta inwestycja jest najlepszym dowodem na to, że w Stargardzie mamy bardzo dobry klimat do rozwoju zarówno wielkich, międzynarodowych koncernów, jak i mniejszych, rodzinnych biznesów. Zakład Ogólnobudowlany Wiesław Kachniarz kupił działkę w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii, na której ma powstać hala produkcyjno-magazynowa.

Firma przeniesie się do Stargardu z Kobylanki.

Na początku inwestor zamierza uporządkować teren, wykonać niezbędne przyłącza i ogrodzić działkę. Później przyjdzie czas na kolejny etap.

– Planujemy przygotować przestrzeń do magazynowania i składowania towarów budowlanych, a następnie postawić halę produkcyjno-magazynową z pełnym zapleczem socjalnym. To kolejny krok w rozwoju naszej rodzinnej firmy, która działa do 1987 roku – mówi Wiesław Kachniarz.

W PPNT jest ponad 40 przedsiębiorstw z różnych branż, w których pracuje około 6200 osób. Całkowita powierzchnia parku to przeszło 850 hektarów.

(m)

fot. Canva

Poprzedni artykułSTARGARD W 3D już gotowy
Następny artykuł365 dni w mieście i powiecie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj