Żłobek „Leśna Polana” doceniony

0

„Leśna Polana” zdobyła wyróżnienie w krajowym konkursie Żłobek Roku 2019. Stargardzką placówkę docenili członkowie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Publicznych i Niepublicznych Żłobków i Klubów Dziecięcych podczas konferencji tej organizacji.

Jak informuje magistrat, „Leśna Polana” otrzymała nagrodę jako jedyny żłobek w województwie zachodniopomorskim. To duże wyróżnienie, które dla pedagogów i pracowników placówki jest dodatkową motywacją do pracy z maluchami.

„Leśna Polana” to żłobek miejski. Znajduje się w dwóch lokalizacjach – na os. Zachód A4 oraz przy ul. Krasińskiego 5. To placówka z długoletnią tradycją. W 2019 r. 65-lecie istnienia świętuje żłobek przy ul. Krasińskiego, a 35-lecie – żłobek na os. Zachód.

Tegoroczna odsłona konferencji odbyła się pod hasłem „Bo jakie są początki, takie będzie wszystko”. Po raz drugi pracownicy żłobków i klubów dziecięcych z całego kraju spotkali się, by wymienić poglądy, spostrzeżenia i wziąć udział w dyskusji. Wśród zaproszonych gości i prelegentów znaleźli się także przedstawiciele m.in. Rzecznika Praw Dziecka, Instytutu Żywności i Żywienia oraz prawnicy i psycholodzy. Spotkanie było okazją do podsumowania konkursu na Żłobek Roku 2019 oraz szerokiej wymiany doświadczeń w opiece nad dziećmi do lat 3.

(r)

ilustr. – Żłobek Miejski „Leśna Polana”

Poprzedni artykułDzień Edukacji Narodowej. „Nauczyciele są dla społeczeństw trampoliną do lepszego jutra”
Następny artykułMAH. Cztery pory roku. Pomorze w malarstwie Ernsta Kolbego (1876-1945)


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj