WOŚP przekazał środki dezynfekcyjne i maseczki dla DPS w Dolicach

0

Tuż po wprowadzeniu stanu epidemii, zakupy dodatkowych środków ochrony osobistej dla dolickiego Domu Pomocy Społecznej zostały sfinansowane z powiatowego budżetu.

Z pomocą pospieszyły także organizacje, firmy i osoby prywatne, zapewniając placówce w Dolicach, która jest pod szczególnym nadzorem ze względu na potencjalne zakażenie koronawirusem, odpowiednie zapasy płynów dezynfekcyjnych i maseczek.

W minionym tygodniu, dzięki zaangażowaniu wolontariuszy z dolickiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, DPS otrzymał 500 maseczek, 20 przyłbic i 10 litrów płynu do dezynfekcji rąk. Zakupy środków ochrony sfinansowała Fundacja WOŚP na wniosek – działającej w tamtejszym sztabie Orkiestry – Izabeli Betler.

Starosta stargardzki Iwona Wiśniewska i dyrektor DPS w Dolicach dziękują wszystkim, którzy wspierają kadrę i podopiecznych tej placówki w tym szczególnym czasie: firmom, stowarzyszeniom i innym organizacjom oraz prywatnym osobom, wrażliwym na sytuację seniorów potrzebujących pomocy i wsparcia w warunkach izolacji.

(r), fot. – źródło: Starostwo w Stargardzie

Poprzedni artykułBudynek przy Śniadeckiego już stoi. Coraz bliżej do żłobka
Następny artykułKolejna rowerzystka potrącona przez samochód 


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj