Zakupy w MAH – także internetowe

0

Ruszył sklep on-line Muzeum Archeologiczno-Historycznego. Przez internet można kupić najnowsze książki, czasopisma, a także upominki. Do wyboru wysyłka albo odbiór osobisty. Warto sprawdzić całą ofertę – to ciekawe publikacje zarówno dla mieszkańców, jak i turystów.

Na www.sklep.muzeum-stargard.pl można znaleźć takie opracowania, jak m.in. historię stargardzkiej kolei, ludwisarstwa i pomorskie legendy. Są również wydawnictwa bezpłatne – przewodniki po wystawach. Kolejna propozycja to „Stargardia”, czyli rocznik wydawany przez MAH. Wszystkie tomy do kupienia na nowej stronie. Z kolei turystów i gości spoza Stargardu mogą też zainteresować pamiątkowe magnesy z najbardziej znanymi zabytkami naszego miasta.

Zakupy na www.sklep.muzeum-stargard.pl są wygodne i bezpieczne. Do wyboru płatność przelewem tradycyjnym, internetowym lub przy odbiorze. Są również różne formy dostawy. Dodatkowo odbiór na miejscu – w budynku MAH przy Rynku Staromiejskim albo w Bastei – zawsze jest bezpłatny. Muzeum zapowiada, że w najbliższym czasie oferta sklepu będzie jeszcze szersza.

(r)

Poprzedni artykułNa łączniku będzie równiej – pojawi się tam masa bitumiczna
Następny artykułKoronawirus. 58. zakażona osoba w powiecie stargardzkim. W Polsce 843 nowe przypadki


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj