Powstaje nowa Strategia Rozwoju Stargardu, zabierz głos

0

Trwają prace nad Strategią Rozwoju Stargardu na lata 2020-2030. Mieszkańcy do piątku (18.09.) mogą wyrazić swoją opinię. Ankietę najwygodniej wypełnić on-line – klikając tutaj. Formularze w formie papierowej są dostępne w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego przy ul. Czarnieckiego 17.

Każdy mieszkaniec wypełnia ankietę tylko raz – niezależnie od tego, jaką formę wybierze. Są w niej pytania m.in. dotyczące funkcjonowania poszczególnych elementów życia w mieście. Można wypowiedzieć się o potrzebach różnych grup społecznych, a także wskazać to, co wymaga poprawy.

Ankieta jest skierowana zarówno do stargardzian (powyżej 15 lat), jak i do osób, które na co dzień spędzają dużo czasu w naszym mieście – np. pracują, uczą się albo korzystają z różnych usług.

Opinia mieszkańców jest bardzo ważna podczas budowania nowej strategii rozwoju na kolejne lata. Wypełnienie ankiety zajmuje tylko kilka minut. Warto poświęcić ten czas na wyrażenie swojego zdania. W niektórych pytaniach zamkniętych można udzielić kliku odpowiedzi, a inne mają formę otwartą.

Jak informuje magistrat, formularz można wypełnić do piątku (18.09.).

(r)

fot. UM w Stargardzie

Poprzedni artykułSzukają największego grzyba – z zachowaniem „leśnego savoir-vivru”
Następny artykułDzień Sybiraka w Stargardzie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj