Zmiany w ruchu na ulicach

0

Dni Stargardu tradycyjnie zaczynamy od sportowych atrakcji. W sobotę (17.06.) ul. Szczecińska znów stanie się miejscem pokazów, zawodów, biegów, marszów, parady i dekoracji zwycięzców. Z tego powodu droga ta będzie częściowo zamknięta. Czasowe zmiany obejmą również ul. S. Wyszyńskiego i ul. S. Czarnieckiego. Z kolei w niedzielę (17.06.) utrudnień w ruchu można się spodziewać na Starym Mieście – tam ulicami przejdzie Stargardzki Korowód Dziejów.

Sobota (17.06.):

– od 9:00 do 2:00 nie przejedziemy odcinkiem ul. Szczecińskiej od skrzyżowania z ul. Pierwszej Brygady do ronda Saperów Stargardzkich (przy restauracji McDonald’s),

– od 17:30 do 2:00 nieprzejezdny będzie fragment ul. Szczecińskiej od skrzyżowania z ul. 9 Zaodrzańskiego Pułku Piechoty do placu im. Sławomira Pajora,

– od 20:30 do 23:30 nie przejedziemy ul. S. Wyszyńskiego (w kierunku placu Wolności) i ul. S. Czarnieckiego.

Niedziela (18.06.):

Stargardzki Korowód Dziejów wyruszy o 13:30 z Rynku Staromiejskiego i przejdzie ulicami: Kramarską, Kazimierza Wielkiego, Bolesława Chrobrego, św. Jana Chrzciciela, S. Czarnieckiego i dalej do Teatru Letniego w parku Chrobrego. Podczas wydarzenia ruch na tych drogach będzie czasowo wstrzymany.

Dni Stargardu to zawsze dużo aktywności sportowych i historycznych, ale nie tylko. Przed nami także mnóstwo muzycznych atrakcji. Cały program na najbliższy i kolejny weekend można znaleźć tutaj. Dodatkowo warto pamiętać, że w soboty i niedziele (17, 18, 24, 25.06.) przejazdy miejskimi autobusami w strefie A będą bezpłatne. W sobotę (17.06.) niektóre linie pojadą nieco inaczej. Zmiany w rozkładzie na ten dzień są tutaj.

(r)

fot. mak/archiwum

Poprzedni artykułUmowy z Województwem na dofinansowanie inwestycji – podpisane
Następny artykułCzasowe zamknięcie DK10 w Mirosławcu. Uwaga na objazdy


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj