SARL. Pożyczki płynnościowe dla małych firm

0

Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego uruchamia kolejny nabór wniosków o udzielenie tzw. pożyczki płynnościowej. O takie wsparcie będzie można się starać od 16.08. (środa). Pieniądze czekają na właścicieli mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw z naszego miasta. Wszystkie szczegółowe informacje i wzory dokumentów do wypełnienia są tutaj.

SARL pożyczy pieniądze firmom, które wciąż mają trudności w związku z pandemią albo rosyjską agresją wobec Ukrainy. Wsparcie jest udzielane na bardzo korzystnych warunkach. Przedsiębiorstwa mogą dostać nawet 1,5 mln zł wsparcia bez prowizji i oprocentowania. Okres spłaty wynosi maksymalnie 6 lat. Pieniądze powinny zostać przeznaczone np. na wynagrodzenia pracowników, spłatę zobowiązań handlowych i zatowarowanie. Część pożyczki (maksymalnie 40%) można również wydać na inwestycje.

Stargardzkie firmy korzystają z pożyczek płynnościowych już od 2020 r. Od początku cały projekt koordynuje SARL, która zapewnia dobrą obsługę i nieskomplikowane procedury, a także wsparcie na każdym etapie.

(r)

fot. pexels.com

Poprzedni artykułZłamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Wpadł przez niesprawne oświetlenie samochodu
Następny artykułUruchomienie syren alarmowych – 1 sierpnia godz. 17:00


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj