Miał narkotyki, podał fałszywe dane

0

Policjanci z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego stargardzkiej komendy zatrzymali 30-letniego mieszkańca Świnoujścia. Jego zachowanie sprawiło, że mundurowi w trakcie czynności znaleźli u niego amfetaminę. Mężczyzna, chcąc uniknąć odpowiedzialności, podał dane innej osoby.

Funkcjonariusze stargardzkiej prewencji na ulicy Szczecińskiej podjęli interwencję wobec mężczyzny stojącego na chodniku, który na widok patrolu policji zaczął się nerwowo zachowywać. Mundurowi sprawdzili go w policyjnym systemie. Jak się okazało, pozornie nie można było mu nic zarzucić, jednak zaniepokojenie i nerwowe zachowanie podczas kontroli dawało stróżom prawa uzasadnione przypuszczenie, że ma on coś na sumieniu.

– Podejrzenia były zasadne, ponieważ 30-latek, mieszkaniec Świnoujścia, posiadał przy sobie środki odurzające w postaci 27 gramów amfetaminy. Mężczyzna, chcąc uniknąć odpowiedzialności, podał policjantom dane innej osoby. Mundurowi szybko ustalili, że 30-latek chciał ich wprowadzić w błąd co do swojej tożsamości. Ustalili też jego prawdziwe dane – informuje asp. Justyna Siwarska ze stargardzkiej komendy policji.

Funkcjonariusze zabezpieczyli substancję, której posiadanie jest zabronione, a mężczyznę zatrzymali w policyjnym areszcie.

(r)

Poprzedni artykułKomunikacja miejska 15-26 stycznia br. w czasie ferii zimowych
Następny artykułDroga na odcinku Nowa Dąbrowa – Krzywnica bez przejazdu


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj