Coolturalne Wakacje. 26-28 lipca

0

Oscarowy film w Kinie na Leżakach, warsztaty na festynie Stargard Zielonym do Góry i koncert piosenek francuskich – tak zapowiada się ostatni weekend lipca.

W Parku Chrobrego znów zaplanowano wiele interesujących wydarzeń. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wstęp na wszystkie imprezy w ramach Coolturalnych Wakacji jest bezpłatny.

Najbliższa propozycja w Kinie na Leżakach to komediodramat „Green Book”. Seans rozpocznie się 26.07. (piątek) o 21:40. Widzowie poznają historię Tony’ego, który zostaje szoferem wybitnego muzyka Dona Shirleya. W rolę Tony’ego wcielił się utytułowany aktor Viggo Mortensen, zdobywca m.in. dwóch Oscarów.

W sobotę (27.07.) kolejna odsłona ekologicznego festynu Stargard Zielonym do Góry. Tym razem do Parku Chrobrego będzie można przynieść zużyty sprzęt elektroniczny. Elektrośmieci zostaną wymienione na sadzonki roślin. Oprócz tego dzieci wezmą udział w warsztatach ekologicznych, podczas których stworzą oryginalne torby z niepotrzebnych koszulek. Nieco starsi mogą zainteresować się kuchnią domową w wykonaniu Koła Gospodyń Wiejskich. W trakcie festynu będą także pogadanki na temat ekologii i ochrony środowiska. Na scenie Teatru Letniego wystąpi zespół Divers, a swoje prace plastyczne zaprezentuje Jadwiga Sikorska. Początek imprezy o 14:00.

Niedzielny wieczór (28.08.) to okazja do wysłuchania ciekawego koncertu. Artyści Sceny Art Cafe zaprezentują najpiękniejsze francuskie piosenki. W muzyczną podróż do Francji zabiorą nas Krzysztof Gładysz, Celina Gładysz, Katarzyna Sobierajska-Viol, Krzysztof Kopacki, Piotr Dolata, Piotr Świrepo i Maciej Szeliga. Koncert rozpocznie się o 20:00.

(r)- za: UM w Stargardzie

Poprzedni artykuł„Speed” zajmie się agresywnymi kierowcami
Następny artykułNa rogu Wielkopolskiej / Nowowiejskiego powstanie parking


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj