Koronawirus. Klippan Safety też bezpłatnie wspiera szpital w stroje ochronne

0

Ta firma z Parku Przemysłowego Nowoczesnych Technologii już wcześniej przekazała SPWZOZ w Stargardzie kilkaset gotowych strojów. Korzystają z nich lekarze i pielęgniarki szpitala przy ul. Wojska Polskiego 27.

Klippan Safety Polska współpracuje z firmą Filter. Przygotowuje dla szwalni profesjonalne wykroje odzieży ochronnej – maseczek i fartuchów. Klippan dysponuje nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu szablony powstają szybko i precyzyjnie.

Następnie na podstawie takich wykrojów szyte są poszczególne elementy tak bardzo potrzebnych teraz strojów chroniących pracowników SPWZOZ. Całość bezpłatnie trafia do stargardzkiego szpitala. Filter i Klippan Safety Polska dostarczyły już do placówki setki maseczek, fartuchów i pościeli. Jak zapowiadają właściciele przedsiębiorstw, pomoc będzie kontynuowana.

Wsparcia szpitalowi może udzielić każdy. Więcej o tym tutaj.

Na co dzień Klippan Safety Polska zajmuje się produkcją kompletnych systemów łóżkowych i systemów składowania, które są montowane w kabinach ciężarówek. Pracownicy szyją także m.in. siatki i różne pasy bezpieczeństwa do samochodów dostawczych. Od 2006 r. firma działa w PPNT. W 2018 r. przy ul. Metalowej 15 otwarto jej nową halę o powierzchni niemal 18 000 m kw . Przedsiębiorstwo zatrudnia prawie 400 osób.

(r) – źródło: UM w Stargardzie

fot. Klippan Safety Polska

Poprzedni artykułZakaz korzystania z promenady nad Miedwiem
Następny artykułKoronawirus. Wspierajmy seniorów, nie tylko podczas zakupów


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj