Zakończenie roku szkolnego w ZS nr 5 w Stargardzie

0

W Zespole Szkół nr 5, podobnie jak w innych szkołach, 26 czerwca br. oficjalnie zakończył się rok szkolny. Pierwszy taki w historii. Z powodu epidemii od marca zajęcia w szkołach zostały zawieszone, a nauczyciele prowadzili zdalne nauczanie.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej nauczyciele mogli wydawać świadectwa uczniom indywidualnie lub w małych grupach, w ustalonych terminach. I tak też odbyło się w naszej szkole, zgodnie z harmonogramem.

Uczniowie klas trzecich Branżowej  Szkoły I stopnia, wchodzącej w skład Zespołu Szkół nr 5 w Stargardzie, pożegnali się ze swoimi  wychowawcami , koleżankami i kolegami w auli szkoły oraz sali gimnastycznej. Wydarzeniu temu jak zawsze towarzyszył poczet sztandarowy szkoły oraz wspólne wykonanie hymnu państwowego. Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i z zachowania, zostali wpisani do Złotej Księgi oraz otrzymali nagrody rzeczowe.

Pozostali uczniowie odebrali swoje świadectwa w oddzielnym budynku,
w wyznaczonych salach lekcyjnych.

– Podczas spotkania ze swoimi uczniami wychowawcy zwrócili uwagę na bezpieczne zachowanie podczas wypoczynku. Nie tylko w związku z pandemią, ale również w zakresie profilaktyki nikotynizmu, zażywania różnego rodzaju środków psychotropowych, alkoholu itp. – informuje Jolanta Kawszyn, dyrektor ZS nr 5.

(r)

Poprzedni artykułZasłużeni dla Stargardu – Antoni Jasiewicz i Adam Kisio. „Ważne jest budowanie w zgodzie”
Następny artykułKoronawirus w Zachodniopomorskiem. Nie żyją kolejne dwie osoby


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj