„Słoneczka” dla zachodniopomorskich brzdąców

0

Już we wrześniu br. 48 maluchów będzie uczęszczać do nowego, komfortowego żłobka przy ul. Śniadeckiego 17 w Stargardzie. Placówka powstała za sprawą Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w porozumieniu z Miastem Stargard.

Żłobek znajduje się na parterze budynku realizowanego przez Stargardzkie TBS.

Obecnie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zachodniopomorski Oddział Regionalny w Szczecinie prowadzi nabór dzieci w wieku do lat 3 do dwóch żłobków TPD: w Stargardzie (dla 48 dzieci) i Suchaniu (dla 16 dzieci) – w ramach projektu  Dwa „Słoneczka” dla zachodniopomorskich brzdąców.

Rekrutacja prowadzona będzie w trybie ciągłym, w ramach dostępnych miejsc.

Dzieci będą miały zapewnioną opiekę do 10 godzin, w tym zajęcia w małych grupach, nauka przez zabawę, zindywidualizowana praca z dzieckiem, smaczne i zdrowe jedzenie, wykwalifikowana kadra.

Projekt współfinansowany ze środków unijnych jest skierowany przede wszystkim do osób, które chciałyby wrócić do pracy. Mogą z niego skorzystać również rodzice lub opiekunowie przebywający na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.

Szczegóły wsparcia do zapoznania na stronie www.tpd.szczecin.pl zakładka: Projekty unijne Dwa „ Słoneczka” dla zachodniopomorskich brzdąców

Wypełnione dokumenty można wysłać e-mailem do biura projektu: [email protected] , tradycyjną pocztą lub złożyć osobiście.

Adres:

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci
Zachodniopomorski Oddział Regionalny w Szczecinie
al. Papieża Jana Pawła II 42/U9, 70-415 Szczecin
poniedziałek-piątek, od 8:00 do 16:00

Szczegółowe informacje są także udzielane telefonicznie pod numerem 91 434 51 28.

Projekt realizowany jest w okresie od 1.04.2020 r. do 31.08.2022 r., przy czym funkcjonowanie żłobków zaplanowano w terminie od 1.09.2020 r. do 31.08.2022 r.

(r)

Poprzedni artykułPolicja szuka właściciela telefonu komórkowego
Następny artykułCzas wakacji, lecz nie od COVID-19. Dzisiaj w Polsce 615 nowych zakażeń – to dobowy rekord


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj