Czyste Powietrze – szkolenie. Można dostać 30 tys. zł na wymianę starych pieców

0

Przypomnijmy: w ramach programu Czyste Powietrze właściciele domów jednorodzinnych mogą otrzymać dofinansowanie m.in. do wymiany starych pieców i kotłów, docieplenia obiektów, wymiany okien i drzwi, a także montażu lub modernizacji instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody.

Jak informuje magistrat, najbliższe spotkanie poświęcone temu programowi odbędzie się w środę (19.08.) o 17:00 w Stargardzkim Centrum Kultury (ul. J. Piłsudskiego 105, wejście od strony kina).

Liczba uczestników bezpłatnego szkolenia jest ograniczona. Aby wziąć w nim udział, najpierw należy zapisać się telefonicznie – 91 578 38 44 lub 91 578 40 15. Ze względów bezpieczeństwa, podczas spotkania trzeba zasłaniać usta oraz nos. Szkolenie jest adresowane do właścicieli lub współwłaścicieli domów jednorodzinnych, a także wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych.

Z programu Czyste Powietrze można otrzymać nawet 30 tys. zł dofinansowania. Środki powinny być przeznaczone m.in. na wymianę starych pieców i kotłów, ale także np. montaż wentylacji czy docieplenie budynku. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj. Do tej pory w całej Polsce złożono już ponad 150 tys. wniosków o dofinansowanie na łączną kwotę ponad 3 mld zł.

Program Czyste Powietrze realizowany jest przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Udział w szkoleniu nie gwarantuje przyznania środków przez Zarząd WFOŚiGW w Szczecinie.

(r)

Poprzedni artykułBłękitni Stargard. Jest awans do 1/32 Totolotek Pucharu Polski
Następny artykułEcho-Arioso rekrutuje


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj