Ankiety już były, teraz czas na spacer badawczy po mieście

0

Wciąż trwają prace nad Strategią Rozwoju Stargardu na lata 2020-2030. Mieszkańcy wypełniali już ankiety, w których mogli przedstawić własne pomysły i spostrzeżenia. Teraz znów mogą wypowiedzieć się, jak widzą przyszłość miasta. 3 października (sobota) o godz. 9:00 spod Stargardzkiego Centrum Kultury wyruszy spacer badawczy.

Mogą do niego dołączyć wszyscy chętni stargardzianie. Nie trzeba się wcześniej zapisywać. Podczas przechadzki mieszkańcom towarzyszyć będą specjaliści zajmujący się opracowywaniem strategii. Uczestnicy spaceru zobaczą konkretne miejsca, które są najważniejsze dla rozwoju Stargardu. Dzięki nowej strategii mogą być przekształcone, by jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby mieszkańców. To dobra okazja do rozmowy, zadawania pytań i szerszej dyskusji.

Spacer badawczy potrwa około 3 godzin. To ciekawe, terenowe rozwiązanie – pozwala poznać przestrzeń z punktu widzenia użytkowników o różnych potrzebach. W przypadku niesprzyjającej pogody uczestnicy spotkają się w Stargardzkim Centrum Kultury (ul. J. Piłsudskiego 105).

(r), fot. – źródło: UM w Stargardzie

Poprzedni artykułJubileusz 30-lecia Aplauzu. Emocji nie brakowało
Następny artykuł„7 życzeń dla Stargardu” – na wyjątkowe urodziny miasta


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj