„7 życzeń dla Stargardu” – na wyjątkowe urodziny miasta

0

W 2020 r. świętujemy wyjątkowe – 777. urodziny Stargardu. To rocznica oficjalnego nadania naszemu miastu praw miejskich. Z tej okazji stargardzianie mogą wziąć udział w konkursie na życzenia. Najciekawsze propozycje zostaną umieszczone w kapsule pamięci. Po latach wrócą do nich kolejne pokolenia mieszkańców Stargardu.

Jak informuje magistrat, zgłoszenia przyjmowane są do 5 listopada br. (czwartek) e-mailowo [email protected] albo w Biurze Obsługi Klienta, ul. S. Czarnieckiego 17, wówczas konkursowe życzenia trzeba dostarczyć w zaklejonej kopercie z dopiskiem „KONKURS 7 życzeń dla Stargardu”.

Szczegółowy regulamin i kartę zgłoszenia można znaleźć tu: https://www.stargard.pl/aktualnosci/zloz-zyczenia-miastu

Więcej informacji również pod nr tel. 91 578 10 61.

„7 życzeń dla Stargardu” to konkurs adresowany do wszystkich mieszkańców naszego miasta, bez względu na wiek. Nie ma również limitu znaków – można puścić wodze fantazji, tworząc wyjątkową pamiątkę na wyjątkowe 777. urodziny. Na twórców 7 najlepszych życzeń czekają upominki.

(r)

Poprzedni artykułAnkiety już były, teraz czas na spacer badawczy po mieście
Następny artykułByły „Powroty” – kontemplacyjne malarstwo Sylwii Wojewody


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj