Zrób miastu prezent na 777-lecie

0

W 2020 r. Stargard obchodzi szczególne – 777. urodziny. Z tej okazji najmłodsi mieszkańcy mogą zrobić miastu prezent. Wystarczy wziąć kartkę A4, kredki lub farby, puścić wodze fantazji i stworzyć coś, co trafi potem do kapsuły pamięci. Na twórców najciekawszych prac czekają nagrody.

Konkurs jest adresowany do uczniów przedszkoli i szkół podstawowych. Z każdej placówki można zgłosić maksymalnie 7 prac. Trzeba je dostarczyć w jednej kopercie do 12 listopada (czwartek) do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (ul. Czarnieckiego 17). Do prac powinny być dołączone zgłoszenia uczestników. Karta zgłoszenia znajduje się w regulaminie tu:

Autorzy najciekawszych pomysłów zostaną nagrodzeni. Oprócz upominków czeka ich jeszcze coś szczególnego – wyróżnione prace trafią do kapsuły pamięci dla przyszłych pokoleń. Kiedy po wielu latach zostanie otwarta, przyszli mieszkańcy zobaczą, jakie prezenty zrobiły dla miasta dzieci w 2020 r.

W kapsule pamięci znajdą się także życzenia od stargardzian. Propozycje są przyjmowane do 5 listopada (czwartek). Więcej informacji tutaj. W sprawach obu konkursów można też dzwonić pod nr. 91 578 10 61.

(r) – za: UM w Stargardzie

Poprzedni artykułKoronawirus. Najwięcej zgonów w Polsce od początku pandemii
Następny artykułWsparcie dla seniorów w załatwieniu codziennych spraw


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj