LKS Feniks Pesta. Sześć medali młodzików

0

Bardzo dobry występ zanotowali reprezentanci LKS Feniks Pesta podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które odbyły się w Pelpinie. Zdobyli po dwa złote, srebrne i brązowe medale.

Zawody były zaliczane do krajowego współzawodnictwa sportowego. Poza wynikami indywidualnymi, stargardzki klub wywalczył również trzecie miejsce w grupie chłopców i oddzielnie trzecie miejsce w grupie dziewcząt w klasyfikacji drużynowej. Jak stwierdzili szkoleniowcy, nie zawiedli faworyci, wszyscy walczyli do końca, a niektórym zabrakło niewiele do medalu.

Na najwyższym stopniu podium stanęły Nikola Piechocka (kat. 50 kg) oraz Paulina Kucharczyk (kat. 66 kg).

Srebro zdobyli Pola Fojut (kat. 66 kg) i Jakub Wawrzoła (kat. 85 kg), a brąz padł łupem Łukasza Gocóła (kat. 48 kg) oraz Filipa Pawlikowskiego (kat. 62 kg).

Na piątym miejscu zawody zakończyli Jakub Przybylski (kat. 48 kg) i Marcel Polasz (kat. 85 kg).

Nieco dalej sklasyfikowani zostali Michał Matwiejczyk (kat. 44 kg) oraz Bartek Kiszka (kat. 44 kg).