Zmarła burmistrz Dobrzan Anna Gibas. Pogrzeb w sobotę [aktualizacja]

0

Nie żyje Anna Gibas, burmistrz Dobrzan kadencji 2018 – 2023. Śmierć przerwała nieoczekiwanie sprawowanie przez Nią tej funkcji. Pogrążonym w smutku bliskim Zmarłej, a także pracownikom urzędu i mieszkańcom gminy Dobrzany, kondolencję składa starosta stargardzki Iwona Wiśniewska wraz ze współpracownikami.

„Wspaniały samorządowiec, empatyczna i pełna energii oraz nowych pomysłów. Aktywna we współpracy z samorządami gmin i powiatu. Wyczulona na osobiste sprawy i problemy mieszkańców – tak zapamiętają Panią Burmistrz przyjaciele i współpracownicy.

Wiele planów i zamierzeń Anna Gibas chciała urzeczywistnić w najbliższym czasie. Śmierć nadeszła nieoczekiwanie – niemal na półmetku samorządowej kadencji…

Anna Gibas zmarła 17 listopada 2020 r. Łączymy się w bólu z pracownikami urzędu, radnymi oraz mieszkańcami gminy Dobrzany, dla której Zmarła nie szczędziła sił i serca”.

(r), fot. – źródło: Starostwo w Stargardzie

Aktualizacja:

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 21 listopada 2020 r. (sobota) o godz. 12.00 w kościele parafialnym pw. św. Michała Archanioła w Dobrzanach. Bezpośrednio po mszy św. kondukt żałobny uda się na miejscowy cmentarz, gdzie odbędzie pochówek śp. Anny Gibas.

Urna zostanie wystawiona w kaplicy cmentarnej w Dobrzanach 20 listopada 2020 r. w godzinach popołudniowych.

Poprzedni artykułZdobądź pieniądze na ekologiczne ogrzewanie
Następny artykułPrzybywa drzew w mieście


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj