Łukasz Brodowski zwycięzcą finału „Szansy na sukces”. Zaśpiewa w konkursie Debiuty na festiwalu w Opolu

3

To wielka radość. Stargardzianin Łukasz Brodowski wystąpił dzisiaj w koncercie finałowym muzycznego show „Szansa na sukces” z udziałem wielu gwiazd estrady. Wychowanek MDK w Stargardzie okazał się najlepszy.

W finale uczestniczyło 11 zwycięzców poszczególnych odcinków „Szansy…”. Łukasz wygrał jeden z nich po tym, jak wykonał piosenkę „Tango Anawa” Marka Grechuty.

Dzisiaj pojawił się na scenie jako ostatni – z nr 11. Świetnie się zaprezentował. Elegancki, uważny, z klasą (o występach poprzedników powiedział: „Piękny koncert”), swobodny w rozmowie z prowadzącym finał Arturem Orzechem. Jako jedyny chciał pozdrowić rodzinę, bliskich i cały Stargard. Prowadzący nie pozwolił na to. Ale później zmienił zdanie i pozdrowienia poszły w świat.

Łukasz zaśpiewał wspólnie z Olgą Bończyk – gwiazdą wygranego przez siebie odcinka – piosenkę „Dni, których nie znamy” Marka Grechuty.

O werdykcie decydowali widzowie, głosując na swoich faworytów. Stargardzianin wygrał pierwsze głosowanie, po nim byli kolejno: Justyna Kwaśna-Łapisz i Marcin Simiński.

Każde z nich wykonało wylosowany przez siebie utwór. Łukaszowi przypadła piosenka „Tylko mnie kochaj” zespołu Goya.

Po tych występach zaczęło się drugie – ostateczne głosowanie. I znów zwycięskie dla stargardzianina.

Łukasz Brodowski, po jego podziękowaniach dla współuczestników „Szansy…”, orkiestry i głosujących, jako nagrodę otrzymał oficjalne zaproszenie do udziału w koncercie Debiuty przyszłorocznego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Teraz zbiera gratulacje ze wszystkich stron. Złożyli je m.in. prezydent Stargardu Rafał Zając i starosta stargardzki Iwona Wiśniewska.

Od nas też wielkie gratulacje!

Bożena Kuszela

fot. – źródła: https://www.facebook.com/mdkstargard,  www.facebook.com/szansanasukces.opole2021/

Poprzedni artykułOd SCK pod choinkę – koncert Julity Kożuszek-Borsuk
Następny artykułPGE Spójnia Stargard. Spokojne zwycięstwo z Treflem


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

3 KOMENTARZE

  1. No widać że jesteś specjalistą i muzykologiem wydającym taką opinię, ale nie wiem czy w ogóle znasz się na muzyce wydają taką opinie.

  2. a Ty jesteś? 🙂 naprawdę nie słyszysz jak on fałszuje? nie trzeba kończyć muzycznych specjalizacji by to usłyszeć… oglądałeś jego występy, jak śpiewał w szansie na sukces? strasznie zamęczył piosenkę Goyi… zarówno ta blondynka jak i drugi finalista (z tej trójki) śpiewali o niebo lepiej, czyściej, nie fałszowali, trafiali w dźwięki… czy nie wolno wyrażać krytycznej opinii tylko dlatego, że to chłopak z tego samego miasta? jeśli spojrzymy na tych wszystkich piosenkarzy którzy są obecnie popularni i którzy wygrywają w takich talent show (nie tylko w Polsce ale i na świecie) to przeważająca większość wygrywających głosami widzów to są „ładne buźki”, które niekoniecznie najlepiej zaśpiewały…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj