WOŚP 2021 zagra online

0

Choć 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie inny niż zwykle, to Stargard jak zawsze zagra z Orkiestrą – tym razem online. Będą licytacje, występy artystyczne, a także czek od mieszkańców, który przekaże prezydent Rafał Zając. Początek w niedzielę (31.01.) o 17:00 na facebookowym profilu Stargardzkiego Centrum Kultury.

Planowane są licytacje na żywo, ale warto wcześniej zajrzeć na aukcje prowadzone już teraz. Wystarczy kliknąć tutaj. Nietypowy wirtualny finał WOŚP w naszym mieście uświetni występ lokalnych artystów – Łukasza Brodowskiego i Nailah Vitha oraz zespołów: Out of Mind i Aveira. Około 19:00 do transmisji dołączy prezydent Rafał Zając, który przekaże Orkiestrze czek. Wcześniej prezydent podarował na licytację żaglowiec ze srebra i bursztynu wraz z kompasem.

Stargardzianie wspierają też WOŚP na sportowo. 5 Bieg dla Orkiestry – indywidualnie odbędzie się w niedzielę (31.01.) między 10:00 a 16:00. W tym czasie wystarczy pokonać dowolny dystans w okolicy Parku Chrobrego i Starego Miasta. Aby dołączyć do wydarzenia, trzeba wrzucić do puszki WOŚP minimum 25 zł. Każdy uczestnik biegu, który potwierdzi swój udział (np. robiąc zdjęcia z trasy) i zgłosi się do organizatora, otrzyma numer startowy, serduszko WOŚP oraz pamiątkowy medal. Szczegóły tutaj.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na wyposażenie oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Harmonogram:
– godz. 17.00 powitanie
– godz. 17.05 występ Łukasza Brodowskiego i Nailah Vitha
– godz. 17.20 licytacja nr 1
– godz. 17.35 zespół Out of Mind – minikoncert
– godz. 17.50 licytacja nr 2
– godz. 18.05 zespół Out of Mind – minikoncert
– godz. 18.20 licytacja nr 3
– godz. 18.35 zespół Out of Mind – minikoncert
– godz. 18.50 licytacja nr 4
– godz. 19.05 występ Tercetu Aveira
– godz. 19.15 zakończenie

(r)

Poprzedni artykułOd 1 lutego rząd luzuje obostrzenia
Następny artykułSpis Powszechny 2021. Zostań rachmistrzem


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj