80 tys. zł dla działkowców

0

Miasto ogłosiło konkurs ofert na realizację zadań związanych z rozwojem Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Propozycje można zgłaszać do 31 marca br. Na zarządców stargardzkich ROD czeka w sumie 80 tys. zł. Dzięki dofinansowaniu od miasta mogą np. wykonać nowe ogrodzenie, zainstalować monitoring lub zmodernizować parkingi.

Formularz oferty oraz wzór sprawozdania można pobrać poniżej. Do wniosku trzeba jeszcze dołączyć kilka dokumentów: potwierdzenie prawa do władania nieruchomością, potwierdzenie umocowania do reprezentowania wnioskodawcy, oświadczenie, że ROD nie działa w celu osiągnięcia zysku oraz oświadczenie prezesa ROD o dostępności konkretnego terenu dla stargardzian. Oferty są przyjmowane w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego przy ul. S. Czarnieckiego 17. Wyniki konkursu będą opublikowane w połowie kwietnia.

Dotacje celowe posłużą przede wszystkim na budowę lub modernizację infrastruktury na stargardzkich ROD. Może to być np. utwardzenie dróg dojazdowych, remont instalacji wodociągowej, wymiana ogrodzenia albo montaż kamer. W naszym mieście jest 10 Rodzinnych Ogrodów Działkowych. To miejsca wypoczynku i rekreacji tysięcy stargardzian w różnym wieku. Ogródki działkowe pełnią również istotną funkcję ekologiczną – wpływają pozytywnie na mikroklimat i poprawiają czystość powietrza.

Formularz oferty oraz wzór sprawozdania tu: https://www.stargard.pl/aktualnosci/80-000-zl-dla-dzialkowcow

(r) – za: UM w Stargardzie

fot. Bożena Kuszela/archiwum

Poprzedni artykułBędą utrudnienia w ruchu przed wjazdem do Stargardu od strony Lipnika
Następny artykułWyspiarka już drąży tunel w Świnoujściu


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj