O!Mega czeka – wrzuć coś na zrzutkę

0

Kochasz kino? Kochasz Ińsko? A Ińskie Lato Filmowe? Jeśli tak, to z pewnością pokochasz nowe miejsce z nimi związane – O!Megę. To następczyni byłej restauracji Omega przy ul. Bohaterów Warszawy 4, ale o zupełnie innych funkcjach.

Kupiliśmy obiekt (około 300 m2), w którym O!Mega się znajduje, z własnych pieniędzy. My, czyli Stowarzyszenie Ińskie Lato Filmowe i jego sympatycy. Teraz szukamy sprzymierzeńców O!Megi.

To będzie supermiejscówka! Archiwum społeczne Ińskiego Lata Filmowego, miejsce edukacji filmowej i artystycznej, galeria sztuki, miejsce spotkań i prezentacji – to wszystko się tam znajdzie! Ale, żeby tak się stało, potrzebujemy Twojej pomocy.

Pierwsze sprzątanie za nami. Jest już projekt przyszłych wnętrz O!Megi. Trwają przygotowania do podłączenia wody i wymiany instalacji elektrycznej. To najpilniejsze! Zaraz po tym koniecznie trzeba zrobić: remont dachu, remont wejścia i schodów zewnętrznych, pomalowanie pomieszczeń i przygotowanie pierwszej wystawy. Na to wszystko potrzebujemy 40 tys. zł.

Pomożesz? Jest sposób, uruchomiliśmy zbiórkę pod adresem:

https://www.zrzutka.pl/cvn3dm. Wrzucisz coś na zrzutkę? A może jeszcze puścisz ten adres do swoich przyjaciół i znajomych? Byłoby super.

Każda taka aktywność to krok w stronę O!Megi. Liczy się każda złotówka!

W tym roku, na 48. ILF, zamierzamy choć w części otworzyć O!Megę, tak, aby funkcjonowała w nim przynajmniej jedna sala. Ostateczne otwarcie O!Megi planowane jest w 2023 r. – na 50-lecie Ińskiego Lata Filmowego. O ile uda nam się zebrać odpowiednią kwotę pieniędzy. Możesz mieć w tym swój udział.

Za wsparcie DZIĘKUJEMY!

(r), fot., projekt – SILF

Poprzedni artykułSzarża Ułańska. Czołganie pod Rosomakiem, bieg po oponach i podobne atrakcje
Następny artykułWojewódzkie konsultacje programu ochrony środowiska


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj