Są miejsca w Dziennym Domu Senior+

0

W Stargardzie przy ul. B. Limanowskiego 24 działa Dzienny Dom Senior+. Podopieczni mają tam zapewnioną opiekę, rehabilitację, a także możliwość uczestnictwa w ciekawych zajęciach. Jak informuje magistrat, są wolne miejsca w tej placówce. Z oferty mogą skorzystać osoby starsze, samotne, o niskich dochodach i mające problemy ze zdrowiem.

Osoby w podeszłym wieku kierowane są do Dziennego Domu Senior+ przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. To tam należy się najpierw zgłosić (ul. Warszawska 9a, tel. 91 578 45 71, e-mail: [email protected]). Pobyt w placówce jest płatny, miesięczny koszt to 300 zł. Jednak osoby o niskich dochodach mogą skorzystać z ulg. Jest również opcja zupełnie bezpłatna.

Dzienny Dom Senior+ zapewnia opiekę od poniedziałku do piątku przez minimum 8 godzin. Podopieczni korzystają z bogatej oferty zajęć kulturalnych, edukacyjnych, sportowych, a także z rehabilitacji i usług pielęgnacyjnych. Dodatkowo mogą liczyć na transport w obie strony niskopodłogowym busem przystosowanym do przewozu osób z niepełnosprawnościami.

(r)

fot. pexels.com

Poprzedni artykuł82. rocznica II wojny światowej – MPK dowiezie na cmentarz
Następny artykułZachodniopomorscy paraolimpijczycy walczą o medale w Tokio


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj