Sfotografuj kolegiatę do kalendarza

0

Ruszył konkurs „Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą oczami mieszkańców – 730 lat KOLEGIATY pomnika historii”. Swoje fotografie tego unikatowego zabytku można przesyłać do 29.10. (piątek). Najlepsze zdjęcia znajdą się w kalendarzu miejskim na 2022 rok, a ich autorzy dostaną nagrody finansowe – informuje magistrat.

To już dziesiąta edycja konkursu, którego efektem jest kalendarz pokazujący i promujący Stargard. Tym razem tematem przewodnim będzie kolegiata, która w przyszłym roku będzie mieć 730 lat. Zabytek jest pomnikiem historii. To najwspanialszy kościół na Pomorzu Zachodnim. Budowla stała się też miejscem wartościowych wydarzeń kulturalnych, a po trwającym remoncie z pewnością będzie jeszcze piękniejsza i chętniej odwiedzana przez turystów.

Architektura kolegiaty zachwyca. Jest co fotografować – na zewnątrz i w środku.

Później wystarczy już tylko zgłosić do konkursu zrobione przez siebie zdjęcia (preferowane są te w poziomie). Mogą to być też starsze, a nawet historyczne fotografie. Organizator szuka wyjątkowych ujęć autorstwa fotografów amatorów, którzy mieszkają w Stargardzie. Zgłoszenie obejmuje maksymalnie 3 zdjęcia dostarczone w formie odbitki fotograficznej, w formacie min. A4 oraz na nośniku – zapisane w formacie tiff i jpg. Koniecznie trzeba dołączyć formularz zgłoszenia. Szczegóły techniczne znajdują się w regulaminie. Na autorów najlepszych ujęć czekają nagrody finansowe.

Zgłoszenia do konkursu należy składać w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Konkurs fotograficzny „Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą oczami mieszkańców – 730 lat KOLEGIATY pomnika historii” do 29.10. (piątek) w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Miejskim, ul. Czarnieckiego 17. Liczy się data wpływu do UM. Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej. Można go też dostać w formie papierowej w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego, ul. S. Czarnieckiego 17. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 12.11. (piątek).

Regulamin i formularz zgłoszenia – tu: https://stargard.eu/aktualnosci/zrob-zdjecie-do-kalendarza/

(r)

Poprzedni artykułRada Sportu – trwa głosowanie. Wszystko w rękach organizacji pozarządowych
Następny artykułIII liga. Bezbarwny mecz Błękitnych i porażka Kluczevii


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj