Mieszkania przy Kościuszki czekają

0

Przez cały styczeń przyjmowane będą wnioski od osób, które chciałyby przeprowadzić się do nowo powstającego budynku przy ul. T. Kościuszki 72 – informuje magistrat. Pierwsi mieszkańcy pojawią się tam najprawdopodobniej już w marcu przyszłego roku. 5 lokali o różnej powierzchni wciąż czeka na stargardzian, którzy wpłacą partycypację.

Wnioski są przyjmowane w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (ul. S. Czarnieckiego 17). Dostępne są mieszkania na parterze i II piętrze o powierzchni od ok. 25 m2 do ponad 70 m2. Partycypacja zaczyna się już od ok. 23 000 zł. Umowy najmu zostaną zawarte na 15 lat. Na ten czas można również starać się o dopłaty do czynszu.

W kameralnym budynku przy ul. T. Kościuszki powstanie 14 mieszkań i podziemny garaż. Obiekt będzie przystosowany do osób z niepełnosprawnościami. Wynajmujący otrzymają klucze do lokali gotowych do zamieszkania. Na tę inwestycję Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego pozyskało ponad 1,4 mln zł z Banku Gospodarstwa Krajowego.

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje o naborze są do pobrania tu: https://stargard.eu/aktualnosci/zamieszkaj-przy-kosciuszki-3/. W razie pytań można też zadzwonić – tel. 91 578 35 03.

(r)

fot. STBS

Poprzedni artykułZostań Zimowym Mistrzem Wypracowań
Następny artykułPieszym wygodniej na Szymanowskiego


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj