Niedługo darmowe, miejskie wi-fi w plenerze

0

Relaks w parku, zabawa przy fontannie, koncert w parku Chrobrego – już wiosną 2022 r. w kilku miejscach w Stargardzie będziemy mieć dostęp do szybkiego, bezpłatnego internetu, dla wszystkich, bez ograniczeń.

Większość z nas na co dzień korzysta z internetu na różnych urządzeniach. Łączymy się z siecią m.in. na smartfonach, tabletach i laptopach. Za kilka miesięcy w Stargardzie bezpłatne wi-fi będzie dostępne także w otwartej przestrzeni miasta. Odpoczywając w parku albo przechodząc przez Rynek Staromiejski, dostaniemy dostęp do internetu. Bezproblemowe połączenie z siecią przyda się także turystom.

Darmowe miejskie wi-fi będzie w okolicy Teatru Letniego w parku Chrobrego, przy różance i placu zabaw w parku Jagiellońskim, na Rynku Staromiejskim, na terenie zielonym przy Młodzieżowym Domu Kultury oraz przy fontannie na os. Zachód, a także w Ratuszu i w Urzędzie Miejskim. To miejsca wypoczynku, rozrywki i załatwiania spraw, licznie odwiedzane przez stargardzian w każdym wieku. Na ten cel miasto zdobyło 15 tys. euro z funduszy unijnych. Całość powinna być gotowa pod koniec marca.

(r) – źródło: UM w Stargardzie

fot. pexels.com

Poprzedni artykułBez nudy w Nowy Rok
Następny artykułPark&Ride. Mimo zimy prace idą do przodu


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj