Przybędzie policyjny wóz na placu zabaw przy Armii Krajowej

0

Kolejne nowe urządzenie dla najmłodszych stargardzian pojawi się na placu zabaw przy ul. Armii Krajowej. Trwa opracowywanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej doposażenia tego miejsca.

Mieszkańcy zainteresowani tematem mogą zapoznać się z propozycją projektanta i zgłosić swoje uwagi. Sugestie są przyjmowane e-mailowo. Jest na to czas do piątku (25.02.).

W załączniku – tu: https://stargard.eu/aktualnosci/bedzie-woz-na-placu-zabaw/ można znaleźć rysunek z proponowaną lokalizacją nowego urządzenia. Plac zabaw na os. Pyrzyckim będzie uzupełniony o zestaw, który wyglądem przypomina policyjny radiowóz. Dzieci skorzystają na nim m.in. ze zjeżdżalni, rury strażackiej, drabinek i podestów z powłoką antypoślizgową. Na urządzeniu znajduje się też kilkanaście elementów upodabniających je do pojazdu policji. Całość jest wykonana z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne i intensywną zabawę.

Mieszkańcy, którzy chcieliby wypowiedzieć się w tym temacie, mogą do piątku (25.02.) wysłać e-mail na [email protected].

Doposażenie placu zabaw przy ul. Armii Krajowej to zwycięski projekt ubiegłorocznego Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego.

fot. play-park.pl

Poprzedni artykułZaproszenie do świata Alicji: Obrazy wyrażają to, czego nie wyrażają słowa
Następny artykułChodnik przy Szymanowskiego – gotowy


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj