Zagłosuj na AquaStar i Filary

0

Kolejny sukces stargardzkich projektów. Dwie ważne miejskie inwestycje – rewitalizacja kamienicy przy ul. Bolesława Chrobrego 21 (siedziba SCN FILARY) i modernizacja pływalni przy ul. Szczecińskiej 35 (AquaStar) zostały nominowane do finału ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”.

Ruszyło internetowe głosowanie. Możemy powalczyć o kolejne prestiżowe wyróżnienia dla naszego miasta.

Żeby zagłosować na kamienicę Filarów i AquaStar, wystarczy kliknąć tutaj.

W każdej edycji konkursu rywalizuje kilkaset projektów z całej Polski. Doceniane są obiekty, które wyróżnia przede wszystkim funkcjonalność oraz walory estetyczne. Budowle oceniają specjaliści, ale swoje głosy mogą oddawać również internauci.

W rywalizacji biorą udział zarówno nowe obiekty, jak i te zmodernizowane. Tak jest w przypadku Stargardu. Kamienica SCN została precyzyjnie odtworzona. Zachowano formę historyczną zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Jednocześnie wnętrza dostosowane zostały do potrzeb ekspozycji Filarów. Z kolei obiekt przy ul. Szczecińskiej 35 przeszedł gruntowną modernizację. Zabytkową pływalnię wyremontowano. Pojawiły się również dobudowane elementy. Oba miejsca – SCN i AquaStar – są pozbawione barier architektonicznych. Bez problemu korzystają z nich osoby z niepełnosprawnościami.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego.

(r)

Poprzedni artykułRozmawiajmy o autyzmie, bądźmy otwarci i wyrozumiali
Następny artykułKsiążnica bardziej dostępna


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj