Poszukiwany listem gończym – zatrzymany w stolicy

0

Policjanci Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób stargardzkiej komendy zatrzymali na terenie Warszawy mieszkańca Stargardu, który poszukiwany był listem gończym przez Sąd Okręgowy w Szczecinie w celu odbycia kary 5 lat pozbawienia wolności za oszustwo.

44-letni mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2019 roku. Stargardzcy policjanci ustalili miejsce jego pobytu, a następnie zatrzymali.

Policja przypomina o ogólnodostępnej internetowej bazie: poszukiwani.policja.pl Lista osób poszukiwanych z powiatu stargardzkiego znajduje się także na stronie: https://stargard.policja.gov.pl/zst/dzialania-policji/poszukiwani/poszukiwani

Na stronie tej można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydaną przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku i rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane teleadresowe jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest na bieżąco uzupełniana.

– W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych, należy skontaktować się telefonicznie pod podane numery +48 47 78 29 511, +48 47 78 29 585. Osobom przekazującym informacje gwarantujemy anonimowość – informuje podkom. Krzysztof  Wojsznarowicz ze stargardzkiej komendy policji.

(r)

Poprzedni artykułGranty PPGR dla uczniów – wypełnij druk, aby przygotować umowę
Następny artykułĆwiczenia w Cukrowni Kluczewo 2022. Poznać zagrożenia


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj