Czterej kolejni poszukiwani – zatrzymani

0

Stargardzcy policjanci tylko w ciągu jednej służby zatrzymali 4 poszukiwanych mężczyzn. Wszyscy od dłuższego czasu ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości.

Zatrzymywaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości w stargardzkiej komendzie zajmują się nie tylko policjanci Wydziału Kryminalnego, ale także funkcjonariusze Referatu Patrolowo-Interwencyjnego, Wydziału Ruchu Drogowego czy dzielnicowi.

Pierwszego poszukiwanego patrol dzielnicowych zatrzymał na ulicy Szewskiej w Stargardzie. 42-letni mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia, wydanego przez Sąd Rejonowy w Stargardzie, celem odbycia kary 2 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Kolejny poszukiwany wpadł w ręce mundurowych na ulicy Warszawskiej w Stargardzie. 21-letni mieszkaniec powiatu stargardzkiego poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Stargardzie w celu odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności.

Trzeciego z poszukiwanych zatrzymał patrol Referatu Patrolowo-Interwencyjnego. 27-letni mieszkaniec, również powiatu stargardzkiego, poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Stargardzie celem odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Ostatni z poszukiwanych zatrzymany został na ulicy Krasińskiego w Stargardzie. 25-latka poszukiwał Sąd Okręgowy w Szczecinie w celu doprowadzenia go do zakładu karnego.

– Wszystkie zatrzymane osoby, zgodnie z dyspozycją sądów, trafią do zakładów karnych, gdzie odbędą zasądzone kary – informuje mł. asp, Justyna Siwarska z KPP w Stargardzie.

(r)

Poprzedni artykułMery Spolsky na Stargard Festiwal ‘23
Następny artykułOstrzegają przed silnym wiatrem


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj